Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni od 2005 roku organizuje festiwale, przeglądy i warsztaty filmowe. Pomaga młodym twórcom oraz aktywnie wspiera polską kinematografię.

Festiwal Filmowy w Gdyni to najważniejsze wydarzenie realizowane przez PFF. Co roku o nagrodę Złotych Lwów walczą w Gdyni najnowsze polskie filmy.

Festiwal Filmu Polskiego w Dublinie KINOPOLIS daje szansę mieszkańcom Zielonej Wyspy na zapoznanie się z dorobkiem polskiego kina.

Pomorskie Warsztaty Filmowe - skierowany do młodych pasjonatów kina program szkoleniowy. Jego uczestnicy pod okiem uznanych twórców tworzą własny film.

Gdyńska Szkoła Filmowa to najnowsza propozycja edukacyjna Fundacji i Miasta Gdyni. Podczas dwuletniej nauki studenci będą zdobywać wiedzę na kierunku reżyserskim.

Zapraszamy do współpracy!