Pomorska Fundacja Filmowa
2018-02-12
Chcesz pokazać świat swoich marzeń i niepokojów? Chcesz przeżyć przygodę? Jeśli tak, to załóż ekipę filmową, nakręć film i weź udział w XI Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY 2018.

Miasto Gdynia oraz Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni zapraszają do udziału w konkursie na film reklamowy "Gdynia. Pełna kultura". Maksymalnie 15 sekundowy materiał ma promować Gdynię jako miasto z ambitną i atrakcyjną ofertą kulturalną.

Zgłoszenia do 28 sierpnia. Szczegóły w regulaminie.
Tylko do 15 maja czekamy na Wasze filmy zgłaszane na X. Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY.
Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Szczegóły na stronie: https://albatrosy.wordpress.com/
2017-02-14
Chcesz pokazać świat swoich marzeń i niepokojów? Chcesz przeżyć przygodę? Jeśli tak, to załóż ekipę filmową, nakręć film i weź udział w X Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY 2017.
1 | 2 | 3 | ... | >

Więcej wydarzeń

Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film? Zgłoś się na 17. Pomorskie Warsztaty Filmowe!

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni

(...) powstała w 2005 roku. Jej fundatorami są Samorząd Województwa Pomorskiego, Gmina Gdynia i Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Władze Pomorskiej Fundacji Filmowej