Serdecznie zachęcamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w IX Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY.
Szkolenie dla producentów i reżyserów filmów dokumentalnych w Gdyni od 29.02. – 05.03.2016r., ogłasza nabór do polskiej grupy regionalej
Z dniem 20 lipca Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni zmienia adres siedziby. Nowy adres to plac Grunwaldzki 2 (koło Teatru Muzycznego w Gdyni).
< | 2 | 3 | 4 | ... | >

Więcej wydarzeń

Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film? Zgłoś się na 16. Pomorskie Warsztaty Filmowe!

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni

(...) powstała w 2005 roku. Jej fundatorami są Samorząd Województwa Pomorskiego, Gmina Gdynia i Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Władze Pomorskiej Fundacji Filmowej