Z dniem 20 lipca Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni zmienia adres siedziby. Nowy adres to plac Grunwaldzki 2 (koło Teatru Muzycznego w Gdyni).
2015-06-17
Już za nami emocje związane z galą rozdania nagród VIII Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY! 17 czerwca o godzinie 12:00 poznaliśmy nazwiska laureatów.
Jury VIII Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY pod przewodnictwem Jerzego Radosa, po zapoznaniu się z 50 filmami zgłoszonymi w tymroku do konkursu, zdecydowało się zakwalifikować do finału następujące filmy
Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film? Zgłoś się na 14. Pomorskie Warsztaty Filmowe!
< | ... | 3 | 4 | 5 | ... | >

Więcej wydarzeń

Zadajesz sobie pytanie: Jak zrobić film? Zgłoś się na 16. Pomorskie Warsztaty Filmowe!

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni

(...) powstała w 2005 roku. Jej fundatorami są Samorząd Województwa Pomorskiego, Gmina Gdynia i Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Władze Pomorskiej Fundacji Filmowej