VIII Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY 2015 - czekamy na Wasze filmy
Do udziału w przeglądzie zapraszamy filmowców-amatorów ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy stworzą film fabularny, dokumentalny, animowany lub eksperyment filmowy.

Nadesłane filmy będą pretendowały do nagród za najlepszy krótki film fabularny, najlepszy film dokumentalny, najlepszy film eksperymentalny lub animację. Przewidujemy także nagrody indywidualne.

Na Wasze filmy czekamy do 15 maja 2015 r.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 17 czerwca 2015 r.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Organizatorem konkursu jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni przy współpracy Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Projekt otrzymał dofinansowanie Urzędu Miasta Gdynia.

GDYbiały.jpg

Szczegóły na stronie: https://albatrosy.wordpress.com/

afisz.jpg

Na Wasze filmy czekamy do 15 maja 2015 r.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 17 czerwca 2015 r.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

GDYbiały.jpg

Szczegóły na stronie: https://albatrosy.wordpress.com/