VIII Albatrosy - na Wasze filmy czekamy tylko do 15 maja!
Do udziału w przeglądzie zapraszamy filmowców-amatorów ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy stworzą film fabularny, dokumentalny, animowany lub eksperyment filmowy.

Nadesłane filmy będą pretendowały do nagród za najlepszy krótki film fabularny, najlepszy film dokumentalny, najlepszy film eksperymentalny lub animację. Przewidujemy także nagrody indywidualne.

Na Wasze filmy czekamy do 15 maja 2015 r.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 17 czerwca 2015 r.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Organizatorem konkursu jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni przy współpracy Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Projekt otrzymał dofinansowanie Urzędu Miasta Gdynia.

GDYbiały.jpg pff_logo_cmyk.jpg GSF_logo_PL.jpg

Sponsorem nagrody specjalnej jest Biuro Turystyki Aktywnej Kompas z Gdańska
- organizator specjalistycznych obozów filmowych projektu Interkamp

kompas_logo.gif logo Interkamp.gif

Na zwycięzców czekają cenne nagrody! Szczegóły znajdziecie tutaj:

VIII Albatrosy - na Wasze filmy czekamy tylko do 15 maja!

Na Wasze filmy czekamy do 15 maja 2015 r.

Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się 17 czerwca 2015 r.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

GDYbiały.jpg pff_logo_cmyk.jpg GSF_logo_PL.jpg

Sponsorem nagrody specjalnej jest Biuro Turystyki Aktywnej Kompas z Gdańska
- organizator specjalistycznych obozów filmowych projektu Interkamp

kompas_logo.gif logo Interkamp.gif