Znamy tytuły filmów, które zostały zakwalifikowane do finału ALBATROSÓW
Jury VIII Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY pod przewodnictwem Jerzego Radosa, po zapoznaniu się z 50 filmami zgłoszonymi w tym roku do konkursu, zdecydowało się zakwalifikować do finału następujące filmy:

Animację "Animowane obrzędy" w reżyserii Anny Narel z Liceum Plastycznego w Supraślu
Animację "Cytat" w reż. Kamili Borys z Liceum Plastycznego w Supraślu
Fabułę "Urodziny" w reż. Michała Toczka z I ALO w Gdyni
Fabułę "The one day Club" w reż. Zuzanny Drzymulskiej z III LO w Lublinie

Serdecznie dziękujemy wszystkim twórcom, nauczycielom i szkołom za zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy na galę finałową, która odbędzie się 17 czerwca o godzinie 12:00 w siedzibie Gdyńskiej Szkoły Filmowej przy ulicy Wrocławskiej 93.

Projekt otrzymał dofinansowanie Gminy Miasta Gdynia.

Sponsorem nagrody specjalnej jest Biuro Turystyki Aktywnej Kompas z Gdańska
- organizator specjalistycznych obozów filmowych projektu Interkamp

Znamy tytuły filmów, które zostały zakwalifikowane do finału ALBATROSÓW

Animację "Cytat" w reż. Kamili Borys z Liceum Plastycznego w Supraślu
Fabułę "Urodziny" w reż. Michała Toczka z I ALO w Gdyni
Fabułę "The one day Club" w reż. Zuzanny Drzymulskiej z III LO w Lublinie

Projekt otrzymał dofinansowanie Gminy Miasta Gdynia.

Sponsorem nagrody specjalnej jest Biuro Turystyki Aktywnej Kompas z Gdańska
- organizator specjalistycznych obozów filmowych projektu Interkamp