Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki, dzięki której będziecie Państwo mogli odnależć potrzebne informacje.
 
W tym dziale możesz pobrać darmowe materiały, m.in. tapetę - nasze żółte balony mogą teraz ozdobić Twój pulpit - już wkrótce kolejne wersje.Pobierz wybrane materiały:

Tapeta z balonami PFF na pulpit

Plakat i ulotka Pomorskich Warsztatów Filmowych
2014-06-09
Jury Przeglądu Amatorskich Filmów Uczniowskich Albatrosy 2014 w składzie:

Jerzy Rados - Przewodniczący
Sławomir Pultyn
Irena Siedlar

wytypowało, spośród 59 filmów, zgłoszonych do tegorocznych Albatrosów, 12 finałowych filmów.
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie, którego finał już od 25 lat wpisany jest w kalendarz imprez edukacyjno-filmowych w Gdańsku, w tym roku odbędzie się w dniach od 30 czerwca do 4 lipca.
W kwietniu w całej Polsce odbyły się eliminacje wojewódzkie do 25. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie, który kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do centralnego finału jubileuszowej edycji konkursu, który odbędzie się w dniach 30 czerwca do 4 lipca br. w Gdańsku, zakwalifikowały się 34 dwuosobowe zespoły (lista uczestników finału).
Z okazji Jubileuszu 25-lecia Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie organizujemy zjazd laureatów wszystkich dotychczasowych edycji Konkursu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Gdańskim Centrum Filmowym - tel. Anna Knap-Morzyk 58-301-53-31 (w godz. 16:00 - 21:00) lub mailowy: a.morzyk@neptunfilm.pl
W dniach od 8 do 19 maja br. mieszkańcy Gdyni będą mogli głosować na projekty zgłoszone do realizacji w formule Budżetu Obywatelskiego.
Pierwsze w historii Gdyni głosowanie nad budżetem obywatelskim to możliwość wskazania przez mieszkańców najpotrzebniejszych inwestycji w ich dzielnicach.

Szczegóły znajdą Państwo w spocie reklamowym oraz na stronie Urzędu Miasta Gdyni.
Fundacja im. Zbigniewa Herberta ogłasza II edycję konkursu „PanCogito okiem kamery”. To przedsięwzięcie, realizowane w ramach kampanii społecznej„Pan Cogito”, kierowane jest do studentów szkół wyższych – kierunków filmowych, multimedialnych i graficznych oraz absolwentów tych kierunków przed debiutem pełnometrażowym. Z powodu dużego zainteresowania osób niespełniających powyższych kryteriów, w indywidualnych przypadkach Organizator może dopuścić do udziału w konkursie osoby, które posiadają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i zdolności w sztuce filmowej pozwalające na stworzenie Scenariusza. Nagrodą w konkursie jest honorarium w wysokości 15 000 PLN –nagroda główna i 10 000 PLN – wyróżnienie, które Laureaci przeznaczą na realizację filmów. Termin nadsyłania prac upływa 8 czerwca.
Informujemy, że dnia 2 maja biuro Pomorskiej Fundacji Filmowej będzie nieczynne.
Program "Świat się kręci" (TVP 1) organizuje plebiscyt podsumowujący ćwierćwiecze Wolnej Polski. Gdynia znalazła się wśród 10 miast nominowanych w kategorii "Miasto 25-lecia". Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie i wybrania miasta, które po 1989 roku przeszło największą metamorfozę i w którym żyje się najlepiej.
Do 23 maja czekamy na krótkometrażowe filmy fabularne, dokumentalne oraz animowane, zrealizowane przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Regulamin przeglądu oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na oficjalnej stronie Albatrosów: http://albatrosy.wordpress.com/
Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni, Grupa Capital Park GCF „Neptun - Helikon - Kameralne” oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych Filmoteki Narodowej zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych tematyką filmową, do udziału w 25. Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Filmie.
< | ... | 4 | 5 | 6 | ... | >
DO GÓRY STRONY - kliknij Main page | News | About Foundation | Foundation's activity | Polish Film Festival in Gdyni | Pomeranian Film's Workshop | Download | Contact | Archive

All rights reserved. © 2005-2019 The Pomeranian Film Foundation.