Filmowe Wakacje

Filmowe Wakacje to zróżnicowana oferta odpłatnych zajęć dla dzieci w wieku już od siedmiu lat oraz nieco starszych, a także dla nastolatków. Udział w nich będzie okazją, by spędzić kilka lipcowych dni w grupie rówieśników, zdobywając nowe umiejętności i dobrze się bawiąc.

Cztery warianty FILMOWYCH WAKACJI w Gdyńskim Centrum Filmowym:

1. FILMOWE ZABAWY

Termin: 28 czerwca – 2 lipca. Uczestnicy w wieku 7-10 lat

Zajęcia kreatywne połączone z całodzienną opieką nad dziećmi. W programie seanse filmowe, zabawy ruchowe oraz zabawy wokół filmu: dubbing, odgrywanie scenek w greenboxie, charakteryzacja filmowa, animacja poklatkowa. Zapewniony ciepły posiłek w ciągu dnia.

Koszt udziału: 799 złotych

2. KINOWE WAKACJE NA PLANIE FILMOWYM
Termin: 5-9 lipca. Uczestnicy w wieku 11-13 lat
Warsztaty filmowe połączone z całodzienną opieką nad dziećmi. Wspólne tworzenie krótkiego filmu fabularnego: od pomysłu do premiery na ekranie kinowym. Pisanie scenariusza, plan zdjęciowy, zadania aktorskie, elementy montażu. Zapewniony ciepły posiłek w ciągu dnia.

Koszt udziału: 799 złotych

3. WARSZTATY DOBRZE NAKRĘCONE
Termin: 12-16 lipca. Uczestnicy w wieku 12-15 lat
Kilka godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Oferta dla osób, które już mają pewne doświadczenie w filmowaniu, chociażby przy użyciu telefonu komórkowego, albo brały wcześniej udział w półkoloniach GCF. Elementy profesjonalnego warsztatu filmowca: kadrowanie, oświetlenie, montaż. W cenie: karnet do Kina Studyjnego GCF.

Koszt udziału: 599 złotych

4. LATO DOBRZE SKADROWANE
Termin: 19-23 lipca. Uczestnicy w wieku 16-18 lat
Kilka godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Warsztaty fotograficzno-operatorskie pod kierunkiem wykładowcy Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Sławomira Pultyna – operatora, fotografa, reżysera, autora filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych. W cenie: karnet do Kina Studyjnego GCF.

Koszt udziału: 599 złotych

Szczegółowy program zajęć w ramach każdego turnusu zostanie ogłoszony wkrótce. Liczba miejsc jest ograniczona. Zajęcia będą się odbywać w grupach liczących 10-15 osób."Shake Hajs". Kinowe Wakacje w Gdyńskim Centrum Filmowym. Lipiec 2020r.
"Przyjaciółki". Kinowe Wakacje w Gdyńskim Centrum Filmowym. Lipiec 2020r.
Kinowe Wakacje w Gdyńskim Centrum Filmowym. Lipiec 2020r.
"2+1". FILM UCZESTNIKÓW "WARSZTATÓW DOBRZE NAKRĘCONYCH". FILMOWE WAKACJE. LIPIEC 2021
"2+1". MAKING OF
"ŚWIĘTNE WAKACJE". FILM UCZESTNIKÓW "WARSZTATÓW DOBRZE NAKRĘCONYCH". FILMOWE WAKACJE. LIPIEC 202
"ŚWIĘTNE WAKACJE". MAKING OF