KINOFERIE 2024 – „Detektyw z kamerą”

Ferie w mieście na filmowo? Tylko w Gdyńskim Centrum Filmowym! Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni zaprasza na bardzo kreatywne półkolonie dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy.

KINOFERIE – Półkolonie filmowe „Detektyw z kamerą”

termin: 29.01 – 2.02.2024

wiek uczestników:
7- 10 lat

Wyjątkowe półkolonie zimowe przygotowane z myślą o małych miłośnikach kina oraz zagadek detektywistycznych. Opieka nad dziećmi w godzinach 9:00 – 17:00.

W programie m.in.:
– zajęcia w studio filmowym (greenbox, warsztaty z kamerą i aparatem fotograficznym);
– warsztaty kreatywne (tworzenie scenografii i kostiumów);
– warsztaty z animacji poklatkowej;
– zabawy z dubbingiem;
– codzienne seanse filmowe;
oraz…. poszukiwanie zaginionego obrazu i wiele, wiele innych fantastycznych niespodzianek!

koszt uczestnictwa: 1050 zł

zapisy:
polkolonie@gcf.org.pl lub 58 621 15 09

W ramach opłaty Organizator zapewnia: ubezpieczenie NNW, obiad oraz przekąski i napoje w ciągu dnia, bilety do kina, materiały dydaktyczne, upominki.

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty w Gdańsku

Ferie w GCF-ie to prawdopodobnie najlepiej nakręcone ferie w mieście. Zapraszamy do zapisów!

Zakupu sprzętu i wyposażenia do realizacji zajęć edukacyjnych dokonano dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura Kultury 2023 przyznanemu dla projektu „Nowoczesna przestrzeń – inwestycja w przyszłość. Rozwój zaplecza technologicznego Pomorskiej Fundacji Filmowej w Gdyni”.