powrót

KONCERT SYLWESTROWY ONLINE W MUZYCZNYM! POLECAMY

Hity z takich musicali jak „Chłopi”, „Lalka”, „Wiedźmin”, „Hairspray”, „Notre Dame de Paris”, „Gorączka sobotniej nocy”, „Avenue Q” oraz wielu innych znalazły się w programie Koncertu Sylwestrowego online, który przygotował nasz Sąsiad, Teatr Muzyczny w Gdyni. Za profesjonalną realizację telewizyjną widowiska odpowiada Gdyńska Szkoła Filmowa.

 

Obok wybranych piosenek z najgłośniejszych musicalowych realizacji Teatru Muzycznego ostatnich lat w programie tegorocznego Koncertu Sylwestrowego znalazły się również polskie i francuskie przeboje lat siedemdziesiątych – w sumie usłyszymy kilkanaście utworów w niezapomnianych aranżacjach i interpretacjach.

 

Przez scenę przewinie się kilkudziesięcioosobowy Zespół Muzycznego: aktorzy, tancerze, muzycy i akrobaci. Dzięki kamerom Gdyńskiej Szkoły Filmowej widzowie będą mogli niemal znaleźć się na scenie, tak blisko Aktorów jak nigdy dotąd. Zajrzą także do teatralnych kulis.

 

Bilety w cenie 40 złotych można kupić przez internet:

 

https://www.bilety24.pl/…/koncert-sylwestrowy-online-63213

 

Koncert będzie dostępny online w czwartek, 31 grudnia, od godziny 17.00 aż do… końca roku, czyli do godziny 23.59.

 

Szczegółowa „instrukcja obsługi” streamingu, wraz z indywidualnym kodem dostępu, znajduje się na zakupionym bilecie, przesyłanym drogą mejlową.

 

Po sąsiedzku – i po przyjacielsku! – zapraszamy do Teatru Muzycznego w Gdyni online. Życzymy udanego Sylwestra!