ALBATROSY 2021

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej to od dzisiaj aż do 31 sierpnia 2021 możesz zgłaszać swoje filmy na XIV Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY!

Wszystkie informacje na temat przeglądu oraz link do zgłoszeń znajdziecie na stronie: www.fundacjafilmowa.pl

Regulamin przeglądu dostępny jest na stronie: www.fundacjafilmowa.pl

Nadesłane filmy będą pretendowały do nagród za najlepszy krótki film fabularny, najlepszy film dokumentalny i najlepszą animację lub film eksperymentalny oraz nagrodę publiczności – pula nagród wynosi 7000 zł!

Szykujemy dla Was moc niespodzianek! Śledźcie koniecznie Facebooka oraz stronę internetową Pomorskiej Fundacji Filmowej w Gdyni, gdzie już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów.

Pytania dotyczące przeglądu można kierować na adres mailowy: m.drankiewicz@festiwalgdynia.pl

Organizatorem konkursu jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni przy współpracy Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Projekt otrzymał dofinansowanie Gminy Miasta Gdyni oraz Fundacji PZU.