powrót

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2021 – wystartował konkurs filmowy MORZE MNIE KRĘCI

10 000 zł na produkcję filmu o gospodarce morskiej, trzydniowe warsztaty w Gdyńskiej Szkole Filmowej, wsparcie eksperckie i techniczne.

Zgłoś się do konkursu filmowego MORZE MNIE KRECI!

Jeśli film jest Twoją pasją, masz od 20-35 lat i kręci cię morze – ta propozycja jest dla Ciebie.

Zgłoś swój pomysł do konkursu na film o gospodarce morskiej. To niepowtarzalna szansa na 10 000 zł i realizację filmu reklamowego lub promocyjnego pod okiem wyśmienitych ekspertów.
W tym roku dodatkowe doświadczenie zdobyć można podczas trzydniowych, letnich warsztatów w gdyńskiej filmówce, które czekają na autorów pięciu najlepszych pomysłów na film. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku. Gościem warsztatów będzie również Robert Gliński, wybitny reżyser i producent, członek Kapituły konkursowej.
Konkurs organizowany jest w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2021, przez Miasto Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni prowadzącą Gdyńską Szkołę Filmową. Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 8 października 2021 w ramach FGM Gdynia 2021.
Regulamin konkursu na stronie www.forum.gdynia.pl oraz tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 czerwca.

Info dodatkowe:
W tegorocznym konkursie, w jeszcze większym stopniu niż w poprzednich latach, organizatorzy oferują pomoc autorom wybranych pomysłów w ich dopracowaniu. Będą to aż trzy dni intensywnych warsztatów z ekspertami oraz bieżące konsultacje na każdym etapie produkcji, możliwe również online.